Co jsem za poslední měsíc udělal

Blíží se konec května a já jsem si minulý měsíc předsevzal několik úkolů, které chci splnit. A na rozdíl od měsíce dubna jsem dokonce i něco udělal :-) . Takže si to shrňme.

 1. Na doméně kalendar-online.cz jsem rozjel online kalendář. Původně jsem z toho chtěl udělat online aplikaci, kde by se dali zapisovat úkoly pro daný den ale nakonec z toho sešlo. Jde mi přece jen o peníze, a z téhle práce by asi nic moc navíc nekáplo. Místo toho jsem se věnoval linkbuildingu. A dostal jsem můj kalendář na první stránku seznamu na fráze kalendář 2012 online a plánovací kalendář 2012. Teď bych ještě rád udělal to samé s frází kalendář 2012 ale to už bude trochu těžší.
 2. Na doméně topfine.cz jsem rozjel klon čekni.cz s tím rozdílem, že se všechny články stahují pouze z RSS kanálů a řadí podle hodnocení na FB. Díky tomu zmizely youtube videa, která měly bezkonkurenčně nejvíc hlasů a tak byly vždy na první stránce.
 3. Rozjel jsem travel web Baška voda chorvatsko. Zatím sice vázne trochu obsah ale už se částečně věnuji linkbuildingu. Ať se dostanu pokud možno na první stranu seznamu na tuto frázi.
 4. Rozjel jsem pokusný web Wikipedie otevřená encyklopedie. Píšu tam jen něco o historii a současném stavu. V podstatě nic co by se nedalo najít na skutečné wikipedii. Cílem je dostat tento web na druhé místo na seznamu na tuto frázi. Nedělám si iluze že bych byl první. Jen tuto frázi zadá denně do vyhledávače 1600 lidí. Tak bych mohl někoho nalákat.
 5. Rozjíždím web Landwirtschafts simulator 2011. Zatím tam jsou jen nějaké základní texty ať mají vyhledávače co spolknout a chci na tom zapracovat s trochou linkbuildingu. Cíl je opět dostat se na první stránku seznamu. Nejlépe na druhou pozici. Opět jde jen o jediné. Dostat lidi na tento web. Tuto frázi totiž denně hledá 1000 lidí na seznamu.

Další úspěchy

 1. V google adsense jsem se už přehoupl přes částku 70 euro za měsíc, takže už mi budou chodit pravidelné výplaty.
 2. Vytvořil jsem si lepší úvodku na doméně bronzi.cz a celkově jsem tady trochu udělal pořádek. Napsal jsem o tom i na blog. Vzhůru za moderním webem a rekonstrukce Bronzi.cz
 3. Už jsem snad sám sebe přesvědčil abych začal psát nějaké články jak na blog tak na nový blog o tvorbě webu. Mým posledním článkem je Recept na SEO v 5 krocích.
 4. Vytvořil jsem nový web, kde nabízím své služby. Webcoder.cz. Ještě to možná bude chtít trochu doladit ale jsem zkrátka líný :-)

Nové cíle

 1. Udělat státnice, které mám za 14 dní
 2. Pořád koketuju s myšlenkou, že bych začal aktivně využívat twitter, ale za A) Neznám nikoho kdo by tam byl tak co bych tam psal. A za B) Nějak mě tyhle sociální věci nebaví a ani na FB nepřispívám nijak často. Ale kdybyste chtěli tak můj tvitter je zde. Občas tam něco hodím.
 3. Hned po státnicích začít masivně vytvářet nové weby. Mám už i vytipované určité témata, kterým se chci věnovat. Dokonce přemýšlím i nad tím, že jednoho dne se budu živit tvorbou výdělečných webů. :-)
 4. Psát víc článků zde i na další mé blogy.

Tak to je snad vše co jsem chtěl světu sdělit. Za 3 dny se tu opět objeví můj přehled příjmů. Do té doby na shledanou . :-)

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře u Co jsem za poslední měsíc udělal

 1. Radek napsal:

  Čau inwebstore :)
  tvůj blog čtu sice jen pár týdnů, ale k tvému tématu mám hodně blízko, živí mě MFA a podobné weby.
  Nedávno mě napadlo myšlenky, najít partnera, který by dělal weby podobně jako já. Měl by svůj vlastní systém na tvorbu a jel by vlastně docela indivudálně. Spolupráce by spočívalo třeba ve sdílení určitých znalostí a zkušeností s praxe. Podle mě, třeba ten Wiki web nebude moc výdělečný, protože:
  Většina návštěvníků, kteří hledají tvou frázi půjdou na orig. Wiki protože to hledají.
  Podle mě nejsou pro toto téma inzerenti, kteří by platili hodně.

  Další forma spolupráce by mohla být třeba výměna odkazů. Je to účinné, ale hledat lidi s tématickými weby a přemlouvat je, ať odkaz vymění stojí docela dost času.

  Díky tomu spojení, bychom oba vydělávali a byla by to docela win-win situace. Samozřejmě, hrozí přebírání know how nebo výdělečných témat, ale to už je o něčem jiném.

  Kdybys měl zájem nějak „spolupracovat“, napiš mi kdyžtak na mail. Na Adsense vydělávám měsíčně stovky euro, takže bych ti třeba mohl pomoct.

  PS: dělám linkbuilding pro http://kalendar2012online.cz/, takže kdybys chtěl vyměnit odkaz, určitě se nějak dohodneme ;)

  Tento komentář si klidně nech jen pro sebe, je to na tobě ;)

  • admin napsal:

   Pro sebe si jej nenechám :-)

   Nějaké formě spolupráce bych se určitě nebránil. Hlavně co se týče té výměny odkazů. Někdy je těžké někoho přesvědčit, že by se mnou měl vyměnit odkazy na začínající projekty. A nějaký know how by se taky hodilo :-D . Napíšu ti na email.

   Co se týče wikipedie. Tak tam počítám s adsense a taky s ranky.cz. Můj odhad je, že bych mohl stáhnou okolo 100 lidí denně. A napadl mě i způsob jak dát tomuto webu smysl, takže by se tam mohli lidé i vracet. Zatím to nechávám v tomhle stavu než se přepočítají pozice. :-)

 2. Pavel napsal:

  Moc zajímavé projekty. Určitě mne zajímá vývoj wikipedie, jestli se ti podaří ji dostat nahoru. Ono být na seznam.cz na prvních pozicích se určitě vyplatí. Ostatní místa už nejsou tak zajímavá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>