Co se stalo z inwebstorem?

Všichni určitě znáte inwebstora a ti kdo jej neznají jej poznají. Díky jeho blogu a jeho měsíčním reportům jsem začal budovat svůj pasivní příjem z webů a také psát tento blog. Zaujalo mně jak se vyplácí investice do webových stránek a jak rychle je možné dosáhnout zajímavého příjmu. Vždycky jsem se těšil na měsíční výsledky abych mohl porovnat jak se daří mi oproti jiným. Bohužel v poslední době se reporty už vůbec neobjevují a posledním článkem byla rozsáhlá analýza o tom proč si koupit akcie wedosu.

Dokonce i název tohoto blogu byl ovlivněn tím že slovo inwebstor bylo zajímavé a částečně zaběhnuté. Vzhledem k tomu, že jsem se nikdy nezabýval nákupem webů, musel jsem si vypomoct tím, že investuji čas do jejich vývoje, a po té mi vydělávají. Zkrátka jsem se chtěl řadit do skupiny lidí, kteří dělají to samé co já.

Už v červnu jsem původního inwebstora v jeho ziscích předběhl. Jenže čísla, se kterými se srovnávám jsou z dubna. A srovnávat dva různé měsíce nedává příliš smysl. Rád bych proto viděl nová čísla a nové reporty o tom jak se inwebstorovi daří a taky jak se daří ostatním, kteří se zabývají investováním do webových stránek.

Tento článek berte jako povzdech nad tím že neznám moc lidí, kteří by vytvářeli portfólio svých výdělečných webů. A rád bych nějaké poznal.

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Jen tak. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 komentářů u Co se stalo z inwebstorem?

 1. mkurri napsal:

  Myslím, že každý se snaží dělat na výdělečných webech ;)
  Jinak inwebstora jsem naposledy zahlédl na blacktrhu

 2. Radek napsal:

  Já jsem měl svoje portfolio výdělečná až donedávna. Valil jsem přes Adsense a měsíčně už to bývalo kolem 20 tisíc + prodej odkazů, článků nebo affil.

 3. Andre napsal:

  Tak já na tom také pracuji, ale není se moc čím chlubit. A i když se snažím již delší dobu, zdaleka nedosahuji takových výsledků.

 4. JK napsal:

  Bronzi, i já jsem na základě článků od Inwebstora začal tvořit svůj „pasivní příjem“. Jelikož se mi zatím moc nechtěl psát blog, zveřejňuju svá čísla na Twitteru (@webitcz). Sice zatím žádnej zázrak, ale i přes letní měsíce jsem stále rostl v rozmezí 30-40%, takže teď s napětím vyhlížím nadcházející měsíce a hlavně Vánoce.

 5. Inwebstor napsal:

  Vím, že jsem byl za posledních pár měsíců ve skluzu, omlouvám se a děkuji za zmínku – stále žiji, weby běží, jednou za čas přijdou peníze … znáte to :-)

  Abych nezůstal nic dlužen, aktualizoval jsem své příjmy za květen až září 2012.

  Ze zveřejněných čísel je zřejmé, že jste mne již dávno předběhl. K tomu velká gratulace a ať se daří i nadále!

  • admin napsal:

   Předběhnout tě pro mě byla velká motivace :-) . … Teď jsem nejspíš ve stavu kdy všichni budou chtít předběhnout mě. A to je ještě větší motivace ať se jim to nepovede :-D .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>