Co se změnilo od okamžiku kdy jsem se rozhodl, že chci vybudovat pasivní příjem?

V první řadě jsem začal psát mnohem víc článků než dříve. Oživil jsem svůj starý blog, na kterém jsem měl kdysi v plánu psát jen zajímavé články ze světa IT nebo návody jak co udělat. Jenže tyhle články zaberou spoustu času a moc lidí na ně nechodí. Teď beru můj blog a obecně všechny mé weby jako zdroj ranků a uživatelů pro mé ziskové projekty.

Také jsem začal psát tento blog, na kterém se snažím vybudovat kvalitní obsah pro lidi, kteří chtějí jít stejnou cestou jako já aby to měli o něco snazší. Na všech mých webech jsem začal masivně nasazovat reklamu formou výměnných odkazů. Dřív jsem to nedělal ze strachu, že to vyhledávače vyhmátnou ale teď je mi už to celkem jedno. Snažím se oprostit od vztahu k nějakému konkrétnímu webu abych jej mohl klidně zahodit a pokračovat dál.

K tomu se vztahuje další bod a to že jsem začal vytvářet poměrně hodně nového obsahu, který by mohl někoho zajímat. Dřív jsem měl projekt, který jsem se snažil za každou cenu protlačit mezi lidi. Teď mám několik projektů a čekám na který se lidi chytnou. A jakmile se chytnou jdu do toho dál. Pokud se nechytnou v nějaké rozumné době tak z daným projektem končím nebo jej omezím na minimum a využiji pro budování ranků dalším webům.

Řídím se heslem, že obsah dělá web. Už neřeším nějaké malé nedostatky, které bych mohl vylepšit, protože nemají žádný reálný peněžní přínos. Vše přepočítávám na peníze. Každou minutu času strávenou prací beru jako investici do budoucna, která se mi musí vrátit. Jestliže nevidím reálnou monetizaci mého času, pak jím dále neplýtvám.

To jsou v kostce 4 hlavní změny, které se staly od mého rozhodnutí být úspěšným :-)

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>