Hledám affiliate program pro knihy

Už je to nějaký čas co hledám český eshop s knihami, který má affiliate program a stále se mi nedaří najít takový, který by fungoval. Už to budou asi 2 měsíce co jsem se registroval do affiliate programu levny-knihy.cz. Do dnešního dne nejsem ověřený uživatel a nejde se přihlásit. Po té jsem narazil na web moje-provize.cz, který je napojený na eshop moje-kniha.cz. Registroval jsem se a opět to samé. Nejsem ověřený uživatel, takže se nelze přihlásit.

Tyto dva weby zjevně používají stejný systém třetí strany. Abych se dostal k nějakému heslu, tak jsem jej musel vygenerovat coby zapomenuté a teprve po té jsem se mohl přihlásit. Tam jsem narazil na chybovou hlášku o ověření.

Nakonce jsem zkoušel program od nakladatelství pragma. Tam mi přišlo přihlašovací jméno i heslo na email a mé srdce zaplesalo, že by to mohlo vyjít. Systém je to zjevně jiný než předchozí dva. S radostí se zkouším přihlásit. Jenže stránka načítá nějak dlouho. To bylo první co mě zarazilo. Nechtěl jsem tomu věnovat pozornost. Jenže zhruba po 20 sekundách přihlášení selhalo. A pro jistotu bez jediné chybové hlášky. Zkoušel jsem to pak ještě několikrát ale bohužel.

U nás snad neexistuje žádný fungující affiliate program s knihami. Nebo existuje? Víte o nějakém? Dejte mi prosím vědět do komentářů. Rád bych jej využil.

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Jen tak. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 komentářů u Hledám affiliate program pro knihy

 1. Turek napsal:

  Díky za pěkný přehled a důležitou informací, celkem dost jsem uvažoval udělat síť minisite na knihy od Pragmy, teď vím že zatím nemám kde spěchat.
  Někdy mají eshopy jen torza provizních programů které již neexistují. Já jsem třeba chtěl užít na behshop.cz http://www.behshop.cz/clanky/provizni-system/ a taky tam mají jen torzo. Na email dotaz ani nereagovali.

  • admin napsal:

   S tou ignorací dotazů jsem se setkal taky. Je docela škoda, že neexistuje žádný použitelný systém. Myslím, že by jej využilo spousta lidí.

 2. LukasP napsal:

  Bez ověření a bez záruky zkus mrknout ještě na tyto, zejména druhý affil by mohl být vyhovující:

  - Dětské knihy na http://www.knihyprodeti.cz/partnersLogin/ – provize 5%
  - Nejlevnějšíknihy.cz na http://www.nejlevnejsi-knihy.cz/obchod/provizni_system/ – provize 10%
  - Motivační knihy na http://www.mujuspech.cz/novy-partner/ – provize 5%

  • admin napsal:

   Díky, vyzkouším. Zatím jsem to procházel jen zběžně a nenašel jsem žádnou možnost registrace do programu. Asi se to řeší individuálně přes email.

 3. Filip napsal:

  http://www.jahrdina.cz/ – maji funkční affil s provizí 10% (zaštiťuje Simplia)

 4. Jarek napsal:

  Dobrý den,
  také pravě hledám knižní affiliate pro několik desítek webů různého zaměření, a mimo již zmíněné (vypadající jako funkční, takže dík za varování) jsem našel také zajímavě vypadající http://www.knihy.tv/partnersky-program.html, tak vyzkouším, a dám vědět.

 5. Jarek napsal:

  Omlouvám se za dezinformaci, zmátla mne pěkná doména i pěkně popsaný affiliate program.
  Bohužel to je „eShop“ jen na pár knih jediné autorky – Stanislavy Nopové :-( , také proto zřejmě ta pěkná provize 20% ;-) .

 6. Josef P. napsal:

  Na knihy můžeš vyzkoušet affiliate program co má vltava.cz, mají obrovský výběr a je to zavedený obchod, mají affil přes CJ, pokud nejsi plátce musíš kontaktovat přímo VivNetwork a oni ti udělají přefakturaci přes ně. Na knihy dávají 5% provizi.

 7. Inwebstor napsal:

  Tak affiliate pragma již funguje – podařilo se mi zaregistrovat, přihlásit i rozchodit affil kód.

 8. Petr napsal:

  Ahoj, já doporučuji Affiliate Pragma! http://pragma.cz/item/vydelavejte-s-nakladatelstvim-pragma Provize 20% ze všech prodejů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>