Infosíť spuštěna

Dnes jsem úspěšně rozjel svůj staronový web infosíť. … Jedná se vlastně o starý web na novém systému, který jsem si speciálně vytvořil. Starý obsah, který sena tomto webu nacházel neměl téměř žádnou hodnotu, proto jsem jej zahodil a začal nanovo.

Celý projekt infosítě jsem rozjel proto, že na něm chci vytvářet weby, na kterých půjde pasivně vydělávat. Systém ještě není úplně dokončený ale mouchy budu vychytávat až teď za běhu. Jakmile budu z celým systémem spokojený, pak jej otevřu pro veřejnost aby si každý mohl vytvářet své weby.

A teď k věci. Celkem už jsem vytvořil 3 weby a 2 z nich mají už nějaký ten jeden až dva články. Jejich seznam je zde:

U prvních dvou je plán takový, že se bude jednat o podpůrné weby pro mé další projekty. V mém novém systému je snadné vytvářet přesně takový obsah jaký je momentálně na těchto webech k vidění. A jedno nasdílení na FB přivede spoustu lidí.

U třetího webu jsem si nebyl nejprve jistý jestli jej zakládat mimo nebo informace o tom jak vydělávat psát sem. Nakonec jsem se rozhodl pro první variantu a na tomto blogu budu psát jen o svých projektech a celkově o tom jak se mi daří nebo nedaří.

Dále chci na infosíti rozjet dalších 5 webů, o kterých napíšu příště a do konce března chci napsat nejméně 100 článků na různá témata. V tomto týdnu je plán takový, že vytvořím zbývající weby napíšu na každý 2-3 příspěvky a vybuduji nějaké zpětné odkazy aby na konci tohoto měsíce měl každý web nějaký rank. Čas v tomto případě hraje proti mě :-)

 

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>