Můj nový web – Nejgame.cz

Je to už nějaká doba co jsem něco smysluplného napsal. Nyní bych chtěl představit můj nový web, na který celkem hodně sázím. Nadpoloviční věčinu mých webů tvoří weby o online hrách a také většina z nich je úzce zaměřena buď na konkrétní hru nebo na určitý typ her.

Už dříve jsem chtěl vytvořit web, kde bych myl všechny hry dohromady a do budoucna konkurovat velkým herním portálům. Z této myšlenky vzešel web Mhry.cz. Je to klasický katalog her v zásadě jako každý jiný. Jediné co je tam navíc je snad propojení s facebookem a možnost řadit hry podle hodnocení na FB. Hry mi tam přidává pár lidí abych měl originální texty a obrázky. Zatím se však tento web nesetkává s přílišným úspěchem. Každopádně jej hodlám dál rozvíjet.

Proti klasické myšlence katalogu her s originálními popisy jde například web 1001hry.cz, kde jsou hlavním tématem hry samotné. Hry nejsou většinou nijak popsané ale těchto her je zde spousta a hlavně jsou zařazené do širokého spektra kategorií, mezi kterými se dá vybírat.

Z tohoto přístupu nyní vzniká můj nový web nesoucí jméno nejgame.cz. Na webu jsou hry zařazeny do velkého množství kategorií a jsou řazeny podle hodnocení na Facebooku. Hodnocení je řešeno tak, že se sčítá z několika herních webů, které obsahují danou hru a Like tlačítko od Facebooku. Ve výsledku tedy dostáváme seznam her, kde nahoře jsou ty nejlépe hodnocené hry na celém (nebo většině) českém internetu.

Dále je zde také možnost podívat se na nejlépe hodnocené hry za poslední týden a měsíc. V těchto sekcích se hry budou s největší pravděpodobností pravidelně obměňovat a stálí návštěvníci tak budou mít možnost nacházet nové a nové hry, které zaujaly i další hráče.

Jestliže si rádi oddechnete v práci, pak na tento web určitě mrkněte a něco si zahrajte. Případně doporučte dále :-)

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u Můj nový web – Nejgame.cz

 1. hromada.dan napsal:

  Ahoj,
  dobrej nápad, super provedení! Líbí se mi na tobě, že byť tvé weby nemají super grafiku, jsou přehledné a opravdu použitelné. Jen tak dál. Já se také budu snažit zbavit těch perfekcionistických manýrů, které mám a které mne brzdí..

  Web samozřejmě sdílím ;)

  • admin napsal:

   To schvaluju. Dřív jsem na tom byl stejně jako ty. Dokud všechno nebylo OK, tak jsem to nevypustil do světa. Problém je že nikdy nebude všechno OK. Teď na to jdu přesně opačně. Pokud je web aspoň rozumně použitelný, pak jde ven. Však lidi se sami ozvou co se jim nelíbí a aspoň už jej indexují vyhledávače a dá se dělat LB.

   Díky za sdílení :-)

 2. Jirka Ketner napsal:

  Takovéto weby s velkým počtem online her mají již dosti vysokou konkurenci. I já jsem to kdysi na střední zkoušel s onlinovkama, ale tehdy jsem narazil na lenost přidávat nové hry a taky na právě vysokou konkurenci. Ztratil jsem motivaci přidávat nové hry, když jsem neviděl žádné výsledky v podobě návštěvnosti.
  Tak přeji hodně štěstí a celkem jsem zvědavý, jestli se ten web vytáhne nebo ne :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>