Nové weby

Březen bude ve znamení budování obsahu.

Momentálně vlastním 3 domény které prakticky vůbec nevyužívám a u kterých mě mrzí, že na nich nic není, protože dle mého mají potenciál. Během měsíce března chci na těchto 3 doménách vybudovat něco okolo 10ti webů a napsat celkem alespoň 300 příspěvků. To dělá 10 příspěvků denně a jeden příspěvek na každém webu. Současně chci těmto webům vytvořit nějakou základní návštěvnost a vybudovat a ranky. Cílem je aby každý z webů na konci tohoto měsíce vydělával minimálně 50Kč.

Těmi doménami jsou:

Doména infosit.cz bude můj hlavní tahoun na kterém chci vytvořit nejvíc webů, protože se k tomu také nejvíc hodí. Na doméně vejsplechty.cz chci vybudovat blogovací síť pro širokou veřejnost, kde může psát každý své články. A nakonec na kalendar-online.cz budu psát každý den kdo má svátek s přáním a „dárkem“ ve formě nějakého videa a budu jej propagovat pomocí sociálních sítí.

Pro nové weby jsem hledal nějaký vhodný redakční systém. WordPress mi jako chodný moc nepřijde. Ten měl mít 3 základní parametry.

 1. Rychle nainstalovatelný.
 2. Musí podporovat reklamní systémy, odkud chci reklamu.
 3. Snadnou, rychlou a efektivní práci s články.

Přiznám se že jsem moc nehledal protože mám v tomto tak trochu přehled a usoudil jsem že žádný takový jako chci není. Já chci Redakční systém na míru pro mě a zejména pro účely budování obsahu a pasivního zisku. Takže jsem vytvořil svůj vlastní. Až bude dokončen, tak jej chci nasadit na všechny mé projekty a hlavně na něm vybudovat blogovací síť vejsplechty.cz.

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Nové weby

 1. HonyZahy napsal:

  Neříkej mi, že se ti vyplatí piplat s nějakým redakčním systémem???
  Proč si nevytuníš instalaci WordPressu k obrazu svému a pak jen udělej zálohu přes nějkaký šikovný plugin přímo ve WP a tu pak můžeš klonovat do alelůja!!!

  • admin napsal:

   Vlastní RS jsem zvolil z několika důvodů. Ty co se týkají přímo funkčnosti jsem sepsal tady http://blog.bronzi.cz/co-kdyz-mi-wordpress-nestaci/.

   Další důvod je, že jej chci využít jako blogovací systém i pro další lidi, ne jen pro sebe, tak jsem jej chtěl co nejjednodušší a tak aby s ním uměl dělat každý. A to bych se s WP pachtil docela dlouho.

   Navíc jej běžně využívám pro budování multisites na jedné doméně a to tak, že je to otázkou vyplnění jednoho formuláře a je vše hned a rychle. U WP je to příliš komplikované.

   Ten RS je už hotový a nějakou dobu ho už využívám a rozhodně se mi s ním pracuje efektivněji než s WP. Není to žádný univerzální redakční systém. Když to vezmu ryze z pohledu rozšířitelnosti a množství funkcí tak toho ani neumí tolik co WP. Ale to co já potřebuji nejvíc a to rychlost a efektivitu. To umí mnohem líp než WP.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>