Nový projekt Citáty motta a přísloví

Po té co jsem tento měsíc rozjel web práce na doma rozjíždím další projekt, který nese jméno Citáty motta a přísloví. Popravdě řečeno není to nic co by tu už nebylo a rozhodně to není nic originálního ale po té co jsem shlédl většinu předních webů s citáty mi došlo, že je zde určitý potenciál. Všechny tyto weby nemají žádnou myšlenku a připadají mi poměrně zastaralé. Jsou to jen jakési katalogy citátů.

Možná si říkáte co vymýšlet nového ale přesto já něco nového vyzkouším. A tou novinkou je napojení na sociální sítě. Konkrétně napojení na Facebook. Na mém novém webu jsou všechny citáty a motta hodnocena pomocí Facebook like tlačítka, popřípadě pomocí sdílení na zdi. Počet hodnocení se pravidelně aktualizuje a všechny citáty jsou podle toho seřazené. Toto hodnocení zároveň slouží jako kontrola kvality. Protože jen citát, který někdo bude sdílet na svou zeď stojí za to, aby byl povýšen na mém webu.

Zároveň se také nejedná o žádný wordpress web ale o vlastní systém, který je šitý na míru pro citáty. Například detail konkrétního citátu si troufnu říct, že vypadá rozumně a je kladen důraz na vybraný citát a není kolem spousta nepotřebného balastu, který jinde je. Proto doufám, že se citáty budou často sdílet.

Mrkněte na to a napište mi do komentářů co si o tom myslíte. :-)

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 komentářů u Nový projekt Citáty motta a přísloví

 1. Radek napsal:

  Fakt povedené, to jsem ani při čtení nadpisu článku nečekal. Ten systém s lajky je dobrá myšlenka, myslím, že by to šlo použít i na plno dalších typů webů. Já sám to vlastně na travila.cz mám podobně…
  Ten vlastní systém má určitě cenu, WP někdy nejde udělat tak jednoduché..
  jen tak btw. ten pravý reklamní blog ti moc neponese imho…

  • admin napsal:

   Díky, ten systém s lajky využívám už hodně dlouho například na webu cekni.cz nebo topfine.cz. Nově taky právě na mhry.cz a teď i tady. Systém, na kterém to běží se chystám využít ještě pro jeden web. Jen ho trošku upravím, změním design a v podstatě bude nový web hotov. Jen ještě musím vymyslet doménu :-)

 2. Turek napsal:

  Pěkné, nejvíce se mi líbila reklama na spodní prádlo, hned jsem se musel podívat ;) Ale vážně. Citáty to může být zajímavá link farma, super se to bude aktualizovat, protože na citát člověk sem tam narazí jen sám osobně nějak pochybuji že tam budeš mít vhodný traffic který půjde monetizovat. Ale možná se mýlím.

  • admin napsal:

   Přímo citáty hledá na seznamu spousta lidí. Stačí trochu LB a používat vhodná klíčová slova a dostanu se ve vyhledávání nahoru. Pak už by to mělo fičet krásně a není třeba nic dalšího dělat. Třeba takový kalendář online mi nese celkem hodně a to tam taky prakticky nic pořádného není. A kdyby se to náhodou nechytilo tak jak jsi říkal, bude to fajn místo na odkazy :-D . … všechno souvisí se vším :-) .

   PS. Nebyl jsi jediný kdo se podíval na reklamu, takže to asi špatné téma nebude :-)

   • Turek napsal:

    to že traffic bude nepochybuji. Spíš jsem myslel že se mu bude těžko něco nabízet.

    • admin napsal:

     Třeba googlu dojde že spodní prádlo je to pravé :-D . Při velkém kvantu návštěvníků se vždycky najde někdo kdo na tu reklamu klikne. A na to já spoléhám.

 3. Andre napsal:

  Hezký web, docela jedeš. :) Musím také zapracovat na svých.

 4. majlan napsal:

  Zajímavý nápad, ale ten vzhled…ten se mi teda vůbec nelíbí :-)

  • admin napsal:

   Byly doby kdy mě zajímalo to jak se lidem líbí mé weby. Pak jsem ale zjistil že to jak web vypadá nemá nic společného s tím kolik vydělá :-) . … Ale když už tak jsem to dal ke kritice na jaknaweb.cz přesněji sem http://www.jaknaweb.com/ukazuj.php?f=3&i=112557&t=112557 ať vidím co mi to poví :-D .

   • Radek napsal:

    Na jaknaweb.com nebo na do diskuze jakpsatweb.cz jsem dával svoje weby taky. Ale lidi tam se dívají úplně na jiné věci a většinou na dost nepodstatné detaily (aspoň pro nás). Pro ně je často důležité, jestli je web validní a jestli je odsazení obrázků od textů dostatečné, to ale podle mě nemá na kvalitu projektu (a hlavně výdělečnost) vůbec vliv.
    Většina mých webů, který jsem tam ke zhodnocení dával (by) dostala tvrdou kritiku, ale i přesto to jsou často dost výdělečné weby ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>