Nový web – práce na doma

Během posledního reportu jsem vám slíbil, že začnu publikovat články častěji. A jak jsem slíbil tak to také plním. Už jsem napsal svůj povzdech nad tím, že inwebstor přestal psát své reporty. Nyní bych vám rád představil svůj nový web, který se věnuje práci na doma.

Práce na doma je momentálně zajímavý fenomén a možnost jak si vydělat nějakou tu korunu z pohodlí domova. V obýváků u televize nebo u počítače. Míra vašeho výdělku se odvíjí nejen od toho kolik času práci věnujete ale také co umíte.

Toto téma jsem si nevybral jen tak. Ale vedly mě k tomu 3 zásadní důvody.

 1. Frázi „Práce na doma“ hledá denně spousta lidí, kterým chci pomoct.
 2. Lidé hledající práci na doma hodně klikají na reklamy.
 3. Reklamy s prací jsou poměrně dobře placené.

Dlouho jsem práci na tomto webu odkládal ale nakonec jsem se do něj pustil. Momentálně mám napsáno několik základních článků a budou přibývat další konkrétnější příklady prací, se kterým jsem se setkal.

Za tu dobu co web běží už dosáhl 3 prokliků a vzhledem k tomu, že jej navštívilo jen 20 unikátních návštěvník, tak je to velký úspěch. Cílem samozřejmě je dostat tento web na hlavní frázi práce na doma na první stranu seznamu a googlu, tak aby byl web co nejvíc navštěvovaný. Současně na něm chci uvádět hodnotné informace. Zkušennosti lidí z konkrétní prací a reference na vyzkoušené firmy, protože v této oblasti působí také spousta podvodníků.

Mám za to, že každá hodnotná informace bude zájemcům o práci na doma velmi prospěšná.

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Má cesta. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u Nový web – práce na doma

 1. tom11111 napsal:

  V menu i v následném nadpisu stránky máš „odporné práce“ místo „Odborné“ :-)

 2. ja napsal:

  a ty si vážne myslíš že táto „práca na doma“ aj funguje?

  veď je to totálny bullshit … ludia nielen že nezarobia, ale ešte aj o peniaze prídu …

  je to nemorálny biz, ale tebe je to jedno …

  • admin napsal:

   Jestli ses díval na ten web, tak je to jen informační web, kde se můžeš dočíst o možnostech i rizicích. Žádnou práci tam nenabízím. Dokonce bych řekl, že po přečtení o čem to je to některé lidi i odradí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>